Nově vznikající hudební sál Sono Centrum v Brně už má domluvený první koncert světových účinkujících. Letos 22. listopadu zde americký smyčcový Kronos Quartet zahraje skladby minimalistů Terryho Rileyho či Steva Reicha.

HN to potvrdili organizátoři festivalu Janáček Brno 2014, který koncert pořádá. Do Brna, kde bude Kronos Quartet koncertovat vůbec poprvé, přijedou členové tělesa po vystoupeních v Bruselu a Istanbulu.

Samotná koncertní budova Sono Centrum však slavnostně otevře již 25. dubna. V prvních týdnech svého provozu Sono Centrum přivítá jazzový Duke Ellington Orchestra nebo britskou rockovou kapelu Manfred Mann's Earth Band.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.