Knižní novinka

Emil Hakl
Pravidla směšného chování
Argo, Praha 2010
136 stran. 248 korun.

Prozaicky o životě v Praze

Emil Hakl (1958) vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka, pracoval jako skladník, knihovník, strojník čerpací stanice, zvukař, reklamní textař a redaktor. Vydal básnické sbírky Rozpojená slova (1991) a Zkušební trylky z Marsu (2000). Jako prozaik debutoval v roce 2001 povídkovou knihou Konec světa, následoval román Intimní schránka Sabriny Black (2002), novela O rodičích a dětech (2002), za niž získal Literu za prózu, dále svazek povídek O létajících objektech (2004) a román Let čarodějnice (2008). Nejnovějším titulem je novela Pravidla směšného chování. Próza O rodičích a dětech se rovněž dočkala filmového zpracování Vladimíra Michálka. Do hlavních rolí syna a otce obsadil Davida Novotného a Josefa Somra.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.
reklama
Jak přežít karanténu

Jste doma a už nevíte, co si přečíst, na co se podívat, jak zabavit děti? Právě pro vás jsme spustili nový newsletter KaranTéma HN. Každý všední den vám pošleme pár tipů na zajímavé články, knížky, filmy, seriály nebo recepty. Newsletter si můžete objednat zde.

Anketa na doma

Která online televize je nejlepší? A jak se v karanténě proměnil váš dress code?

Hlasujte!

Víte, že...
  • můžete hodnotit každý článek? Zaujal vás? Nebo byste mu něco vytknuli? Byl krátký, nebo nepřinášel nic nového? Na konci každého článku najdete hodnotící tlačítka.
  • souhrn zajímavých komentářů, technologických zpráv nebo investičních informací naleznete v našich newsletterech, které pro vás připravují editoři a vedoucí rubrik?
reklama