Koks, tráva, peyotl, meskalin, hašiš, amfetamin. Ovšemže čerstvě přeložené paměti Keitha Richardse neboli kytaristy Rolling Stones jsou drogami prošpikované.

Tuinal, dimeltyltryptamin, acid, mandrax a speedbally heroinu, vždyť drogy, sex a rock'n'roll jsou krédem Richardsovy generace. Pětisetstránkový epos nazvaný jednoduše Život, jenž se právě objevil na českých knihkupeckých pultech, se tudíž obsáhle věnuje i seconalu, quaalude, nembutalu, desbutalu, methadonu, apomorfinu.

Nad tím už zůstává rozum stát, zvlášť když protagonista řečený Keef co chvíli civí do hlavní nabitých revolverů, tasí kapesní nože, zdrhá před raziemi a málem vypadává z oken hotelů. Barbituráty, benzedrin, uklidňováky, povzbuzováky, speed, jamajská tráva kouřená hadičkou z kokosu, dokonce pilulky proti menstruačním křečím. Prokristapána!

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.