Očekávaná kniha přinesla neočekávaný prodejní úspěch. Půl druhého tisíce výtisků publikace Kmeny zmizelo během necelého týdne.

Čtenáři s méně ostrými lokty se teď zapisují na objednávkové seznamy, aby se do pětisetstránkového městského lexikonu, který zaštítil rapper a výtvarník Vladimír 518, mohli začíst alespoň v únoru po dotisku.

Ve 26 kapitolách sledují Kmeny různé subkultury - od tuningu přes ska a blackmetal po graffiti. Krocení bující městské džungle podle autorů nikdy nemělo skončit jako encyklopedie, a tak v publikaci paradoxně nelze hledat výraznou sociologickou hodnotu.

Některé texty spíš jen mimochodem rozkrývají symboly užívané jednotlivými kmeny.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.