Nový román spisovatelky Kateřiny Tučkové, nositelky čtenářské Magnesie Litery, nečekaně vyšel nejdřív v elektronické podobě.

Brněnské nakladatelství Host takový krok učinilo jako první z tuzemských vydavatelů, kteří se na trhu s elektronickými knihami teprve rozkoukávají.

Navzdory tomu, že trh s e-knihami u nás postupně roste, se prodeje kvalitní, původní české prózy stále pohybují nanejvýš v desítkách kusů za měsíc.

Elektronický Host

Papírové vydání románu Žítkovské bohyně, jenž čítá téměř pět set stran, se chystá až na 9. března.

"Chceme, aby byl zákazníkům čtenářský zážitek dostupný ve všech možných formách, a podobnou strategii plánujeme také u dalších titulů," řekl pro IHNED.cz Miroslav Balaštík, šéfredaktor nakladatelství Host.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.