Třináctiletá puberťačka Madison po jednom obzvlášť nezodpovědném experimentování s marihuanou zemře. Dostane se do pekla, snaží se zpytovat svědomí, zalíbit se Satanovi, sbalit svého prvního kluka a s přesvědčivostí úměrnou věku při tom všem trousí husté hlášky o životě.

Že to připomíná nějaký nový román Natálie Kocábové? Skoro ano, protože Natálii Kocábové vyšel téměř na chlup ve stejnou dobu její vlastní román s téměř na chlup stejným tématem nazvaný Jmenuji se Veronika Peková. My se ale budeme věnovat jinému hříšníkovi - Chucku Palahniukovi a jeho románu Prokletí.

Tento kultovní autor má poměrně omezenou škálu témat, a tak i u třinácté knihy, Prokletí, a nejen u ní, sám sobě ukládá nejrůznější omezení a chytáky, aby nepodlehl rutině.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.