Petr Měrka

Hitler se na vás usmívá

2012, Druhé město

 

Kristus

Ježíš vylezl z jeskyně. Svítalo. Ze studánky si nabral vodu do plechového hrnku a proměnil ji ve víno. Za další 2 hodiny byl totálně namol. Pěnil z pusy a takto zřízený se vydal do nedaleké civilizace. Lidé kolem něj pracovali jako otroci. Spoutávala je svoboda a smysl pro přežití. Byli hrozně zadlužení. Mohl za to jejich skromný život. To on je dovedl na pokraj státního bankrotu.

Ježíš jim nevěnoval žádnou pozornost. Byli pro něj míň než mátoživé stíny. Klidně by k nim mohl prohodit několik planých slov o víře a naději, nedělal si však žádné iluze o jejich inteligenci.

Dorazil do vesnice. Přiběhl k němu sluha boháče. Nábožně se mu uklonil a vyjekl:

„Prý léčíte impotenci, je-li to pravda, můj pán vám za pomoc nabídne prostitutku a vy ji pak můžete pást!“ Tento jeho návrh Ježíše eroticky zaujal. Nikdy neměl nic proti kopulaci. Naopak ji považoval za skvělý nápad. Uvolil se tedy sluhu následovat.

Boháč nebydlel daleko. Díval se na porno, ale s jeho pinďourem to ani nehlo. Ježíš ho uchopil, zavřel oči a zrentgenoval ho vnitřním zrakem. Ten chlap měl rakovinu. Nebylo mu pomoci. Nemělo ani smysl mu lhát. Byl odepsaný. Vyjevil mu pravdu a ten zazobaný ubožák padl před něj na kolena a přikázal mu: „Učiň zázrak, nebo tě dám zatknout!“

Ježíš se rozmáchl a uštědřil mu pořádnou facku.

Ten člověk byl hysterický a nechutný. Všechno by chtěl zadarmo.

Ježíš odešel a vzal si s sebou rozkošnou černošku. Bylo jí 17 let. Pokoušeli se mu v tom zabránit, ale on všechny zlikvidoval svými paranormálními schopnostmi.

Článek pro předplatitele
Ještě na vás čeká 70 % článku. Pokračovat ve čtení můžete jako náš předplatitel.

Vedle přístupu k veškerému on-line obsahu HN můžete mít:

  • Mobilní aplikaci HN
  • Web bez reklam
  • Odemykání obsahu pro přátele
  • On-line archiv od roku 1995
  • a mnoho dalšího...

Máte již předplatné? Přihlaste se.

Přihlásit se

Zajímá vás jen tento článek? Dočtěte si ho za 19 Kč.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.