NEVYKUPTE HO, KDYŽ JE TAK LEVNÝ!

Prázdninová komedie z Berlína podává obraz duševního vesmíru chlapce omezeného "mimořádným nenadáním". Tátu nemá, máma se po nocích živí prací, o níž slušný měšťák nemluví, nicméně sympatický šerlok Rico se přesto vydává po stopách padoucha, který unesl jeho chytřejšího parťáka a žádá výkupné dva tisíce eur. Neber to, když je to v akci!

Kniha pro starší školáky se obejde bez paranormálního přispění upírů, odmyslíme-li si krvelačné důchodce, nasávající domovníky a bezkrevné dospělé. Steinhöfelovi v roce 2009 vynesla druhou Německou knižní cenu, neboť její klasická jednota místa, času a vtipu je i na tuto velmoc dětské literatury výjimečná.

Andreas Steinhöfel

Rico, Oskar a přízraky 
(přeložila Hana Linhartová) 
Mladá fronta 2012, 216 stran

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.