NEVYSLYŠENÉ SLZY ZA SLUNEČNÍMI BRÝLEMI

V díle odloženého hocha z Alabamy, který radikálně proměnil jazyk americké prózy 20. století, není novela o Holly Golightlyové nejpronikavějším obrazem ženské lability, podníceným Capoteho nezodpovědnou matkou. Bezesporu je však nejznámější.

Kráska ze zapadákova - ve filmu ztvárněná Audrey Hepburnovou - se na Manhattanu uchytila jako holka na telefonu a neliší se od dnešních "lehkoživek", neboť sny naivek z řad zlaté mládeže dál vypovídají o odcizení a slzách za slunečními brýlemi. Audiokniha na základě rozhlasové četby z roku 1992 tento hojně vydávaný klenot jemně krátí, ač místy nezastře, jak už by se hodil nový překlad.

Truman Capote

Snídaně u Tiffanyho (čtou Hana Maciuchová a Jiří Adamíra)

Audiostory / ADK Prague 2012, 171 minut

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.