Netradiční formu propagace zvolilo japonské vydavatelství Bungeishunju, které v pátek vydalo nový román Harukiho Murakamiho. O knize, která se jmenuje Bezbarvý Tsukuru Tazaki a jeho léta putování, se dopředu nevědělo vůbec nic.

"Jednoho dne jsem si sedl a napsal jsem prvních pár vět něčeho, co měla být původně povídka. Dalšího půl roku jsem v psaní pokračoval, aniž bych tušil, co se s protagonisty stane, kam se bude příběh ubírat a jak bude kniha dlouhá. Nakonec z toho vznikl román. To se mi stalo naposledy v případě knihy Norské dřevo," píše na záložce knihy Murakami.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.