JE LIBO PŘED USNUTÍM PLYŠOVÉ AUDIO?

Žabák s ropušákem, poskytující si v knížkách amerického kreslíře vyznamenaného Caldecottovou cenou všemožnou podporu, bydlí nejspíš hned vedle Stokorcového lesa, kde hospodaří Milneův Medvídek Pú. Od roku 1977 bývají takhle pospolu k vidění i v knihovničkách českých předškoláků.

Desatero obojživelných výbojů Kvaka a Žbluňka míří nyní jako evergreen v oboru "prvního čtení" už ke třetí generaci nejmenších, tentokrát ve zvukové podobě. Lobelovy akvarely sice audionahrávka nepojme, zato v ní duo komiků nabízí rozverný přednes vypointovaných pětiminutovek o tom, že nejlepší terno v bažině světa je mít jeden druhého.

Arnold Lobel

Kvak a Žbluňk jsou kamarádi
(Přeložila Eva Musilová, čtou Vojtěch Dyk a Jakub Prachař)
Tympanum 2013, 48 minut

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.