ÚČTENKA ZA SACHERŮV DORT A AMERICKOU NAIVITU

Úplná audioverze Irvingova pátého románu, který dickensovskými metodami rozvíjí fantaskní povídku vloženou do nejslavnější prózy Svět podle Garpa, přináší nomádskou ságu o výstřední hoteliérské rodině Berryových. Aby objevila cenu domova, donutí ji patriarcha za cenu tragické ztráty poznat, co už věděly postavy z Hawthorna či Jamese: jak dostane na pamětnou americká naivita v podmínkách staré Evropy.

Tu představuje Vídeň po poválečné ruské okupaci, protože na stáž v pravlasti sacheru a valčíku autor zavzpomínal nejednou. Výsledkem je patchwork výjevů a podivností, jen obtížně zfilmovatelný, jak zjistil režisér Tony Richardson. ŠEK

John Irving

Hotel New Hampshire
(Přeložila Linda Bartošková)

Mluvící kniha / Tympanum 2013, 1289 minut

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.