DLUHOVÁ PAST JAKO PŘÍLEŽITOST PRO KABARET

Britské knižní parodie to v očích pravověrných českých fanoušků původních látek nemají lehké, což pocítily třeba posměšky na Pána prstenů a Harryho Pottera, ale roztřesená bránice si v nich najde své. Totéž platí i o svazku, v němž se objektem taškařice stali vášniví velrybáři z Nantucketu - pánové Poe a Melville - a s nimi Piráti z Karibiku a prorok Jonáš uvízlý v útrobách kytovce.

Kapitán neplavec, jehož mužstvo se hodí spíš do kabaretu, si totiž vzal v lodním bazaru krvelačné Liz Šavle nový škuner na úvěr. Dluhová past ho nutí opatřit kapitánu Achabovi albínskou obludu, kterou tento mrzák zavile pronásleduje už od roku 1851.

Gideon Defoe

Piráti! Dobrodružství s Bílou velrybou
(Přeložil Jakub Racek)
Jota 2013, 224 stran

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.