Lze poskočit v prodejnosti ze dne na den o 150 tisíc procent? Ano, stačí napsat detektivku jako neznámý bývalý policista Robert Galbraith a pak se přiznat k autorství. Ovšem musí jít o J. K. Rowlingovou. V případě románu Volání kukačky (The Cuckoo's Calling), k němuž se nedávno spisovatelka přiznala, jde o zajímavý pohled do vnitřních mechanismů knižního trhu.

Příběh svérázného Cormorana Strikea, který se po těžkém válečném zranění během armádní služby dá na dráhu soukromého detektiva, po rozchodu s přítelkyní bydlí ve své kanceláři a pátrá po záhadné zdánlivé sebevraždě topmodelky zvané Kukačka, snese srovnání se současnými špičkami žánru.

Kombinace klasických postupů detektivní literatury a sondy do prostředí společenské smetánky, módních návrhářů a celebrit vychází skvěle.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.