V pražských Holešovicích vznikl obchod, který je v zahraničí běžný, v Česku ale působí jako unikát. Nemá regály až do nebe, nenabízí akční ceny, jeho provoz nekončí se zavírací dobou a chybí tu jinak všudypřítomné bestsellery.

Knihkupectví Page Five se nechce omezovat na nákup a prodej, ale fungovat také jako místo pro výstavy mladých umělců, přednášky a setkávání bibliofilů.

Studenti výtvarných vysokých škol František Kast a Štěpán Soukup obchod Page Five otevřeli především kvůli svému stejnojmennému vydavatelství. Jejich první kniha vznikla v rámci Designsupermarketu ve spolupráci s ilustrátorkou Ilonou Polanski jako interaktivní sešit pro děti.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.