Kniha Rybí krev spisovatele Jiřího Hájíčka se stala českým bestsellerem, když koncem roku 2013 překročila hranici 12 tisíc prodaných výtisků. Ještě v březnu 2012 - tedy předtím, než získala uznávanou cenu Magnesia Litera Kniha roku - bylo mezi čtenáři necelých 6700 výtisku.

Pořadatelé Magnesie Litery věří, že i oni tak napomohli dostat mezi české čtenáře kvalitní knížky. A nejen Rybí krev. Pavel Mandys z občanského sdružení, které ceny uděluje, konstatoval, že dobře se prodával také velkoryse pojatý komiks Velké dobrodružství Pepíka Střechy od Pavla Čecha, který zvítězil v kategorii Kniha pro děti a mládež. Prodalo se ho přes 4 tisíce výtisků.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.