Vrchní pražský a zemský rabín Karol Sidon se poprvé otevřeně přihlásil k autorství románu Altschulova metoda, který minulý měsíc vydal pod pseudonymem Chaim Cigan.

“V podstatě mě překvapilo, jak rychle se to rozkřiklo, předpokládal jsem, že by to mohlo trvat přinejmenším rok,” řekl Sidon v pondělním rozhovoru pro Českou televizi. “Co mi pak zbývalo jiného, než vám to přiznat,” dodal.

Kniha, kterou vydalo přední české nakladatelství Torst, se pohybuje na pomezí duchovní literatury, detektivky a historického románu.

“Než jsem to začal psát, byl jsem toho času schopen číst jen úpadkovou sci-fi literaturu, kterou mám strašně rád,” vysvětlil Sidon, proč se obrátil právě k takzvanému nízkému literárnímu žánru.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.