Nultý ročník knižního trhu Parukářka Book, který se ve čtvrtek uskuteční ve stejnojmenném parku na pražském Žižkově, považují někteří nakladatelé za protiváhu komerčního mainstreamu.

Podle organizátora nové akce Daniela Podhradského ale o cílenou opozici nejde, ačkoliv "svému" knižnímu trhu dal podtitul Číst je underground.

A náhodná je prý i časová shoda: přátelské setkání malých a středních nakladatelů a čtenářů na Parukářce se koná bezprostředně po víkendovém 20. ročníku veletrhu Svět knihy na pražském Výstavišti, který v posledních letech malí nakladatelé opouštějí. Nevyplatí se jim investovat do pronájmu stánku.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.