Nikdy není dost pozdě na to stát se lovcem nacistů. V románu Clary Sánchezové Co skrývá tvé jméno právě tato idea sjednotí třicetiletou Sandru a bývalého koncentráčníka Juliana.

Julian je nemocný a starý, Sandra je těhotná, a navíc se do jednoho mladého nácka zamiluje. To však nesourodé dvojici nezabrání, aby nevytvořila tým a jedno horké léto na španělském pobřeží nevěnovala pomstě.

Oběti jejich vendety jsou velmi staří lidé. Z osobního hlediska mohou být dokonce sympatičtí, tak jako dvojice norských seniorů, která si tu užívá slunce a luxusu.

Možná nebude nutné je přímo zabít, stačí jen udělat jim ze života peklo. K tomu je potřeba připomenout jim pouze, že minulost nespí, události čtyřicátých let 20. století rezonují dodnes a před osobními dějinami nelze utéct.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.