Na české televizní obrazovky konečně dorazilo netrpělivě očekávané finále americko-irsko-britského historického seriálu Tudorovci.

Závěrečnou čtvrtou řadu výpravného koprodukčního seriálu líčícího čtyřicet let života a vlády jednoho z nejslavnějších anglických panovníků v historii, krvavého reformátora Jindřicha VIII. a jeho proslulých šesti žen, vysílá od pátku v hlavním vysílacím čase v českém dabingu kanál HBO.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • RECENZE: Seriál Tudorovci vstupuje do své závěrečné čtvré sezony: každý pátek jej od září vysílá i česká HBO. Sleduje poslední léta vládnutí Jindřicha VIII. a jeho poslední dvě manželství - s Kateřinou Howardovou, kterou nechal popravit, i šestý sňatek s Kateřinou Parrovou

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.