Na výstavišti v nizozemském Maastrichtu otevřel minulý týden své brány největší veletrh starožitností a umění na světě TEFAF. Letos tam je k vidění přes 260 vystavovatelů z 19 zemí západní Evropy, Spojených států, Argentiny, Uruguaye...

Přivezli desetitisíce exponátů, od staroegyptských šperků po tibetskou mandalu z 11. století, od středověkých iluminovaných rukopisů přes renesanční sochy po secesní nábytek, meziválečnou fotografii, obrazy všech dob a mnoho dalšího. Není na světě druhé místo, kde by pod jednou střechou byla k vidění tak široká nabídka v tak vysoké kvalitě.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.