Odborné diskuse se v této zemi, jak je známo, naprosto míjí účinkem.

My, co spolu chodíme, si v nich řekneme různé podnětné názory, pokud debatu ještě v přímém přenesu vysílá televize, rozhodně se jedná o program, který každý ihned přepne na něco zábavnějšího.

Téma Státní galerie – jak a kam dál? je pro odbornou veřejnost aktuální kvůli dlouho očekávané změně ve vedení Národní galerie.

Jenže: řešíme ho my, bezmocně přihlížející, a ti, kteří by na naše podněty měli reagovat a jichž bychom se měli důrazně ptát, na setkání chybí. Tedy zástupce Národní galerie a ministerstva kultury.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.