Fotografické výstavy zaměřené na historii, které pořádá Moravská galerie v Brně, jsou zpravidla tím nejlepším, co lze v českých výstavních síních v tomto žánru najít.

Většinou za nimi stojí historik fotografie Antonín Dufek, který v Moravské galerii pracuje už od roku 1968. Dufek je také kurátorem aktuální přehlídky nazvané V plném spektru.

Je to první ze zamýšlené trilogie výstav mapující historii fotografie od devatenáctého do konce dvacátého století.

Trilogie začíná od prostředka: výstava V plném spektru se totiž zabývá fotografií první poloviny dvacátého století, tedy i velmi atraktivní kapitolou fotografické avantgardy.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.