Již druhá část rozsáhlé sbírky Richarda Adama je k vidění na výstavě v Brněnské galerii Wannieck. Výstava, nesoucí název Princip odkládané dokonalosti, nabízí díla dvacítky převážně českých umělců poslední dekády.

Expozice v areálu bývalé průmyslové haly prezentuje díla českých moderních malířů, jako jsou Jiří David, Vít Soukup, Petr Kvíčala či Jiří Kovanda a nabízí celkem osmdesát objektů, které z rozsáhlého depozitáře Adamovy sbírky vybral kurátor výstavy Jan Zálešák.

Souvislosti hledá divák

Kurátorský výběr osmi desítek děl, z nichž některá jsou vystavena vůbec poprvé, je založený na podobném motivu, na kterém stojí celá sbírka Richarda Adama.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.