Rok 2012 je pro obyvatele Velké Británie opravdu významný. Královna Alžběta II. oslavila diamantové výročí svých šedesáti let na trůně a již za měsíc v Londýně startuje největší sportovní akce za poslední čtyři roky, Letní olympijské hry.

Po svém se rozhodla velké události oslavit telekomunikační společnost BT. U příležitosti konání kulturního festivalu London 2012 oslovila desítky známých umělců, designérů a studií a nechala je předělat jednu z ikon britské metropole, červenou telefonní budku.

Vzniklo tak celkem sedmaosmdesát bláznivých boudiček, které firma nechala rozmístit po ulicích Londýna. Největší část výstavy Artboxes je umístěna na Trafalgarském náměstí, kde se v červnu také uskutečnilo slavnostní odhalení celé expozice.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.