Začalo to jako dokumentární film o latinskoamerických přistěhovalcích, kteří v Kalifornii nemají, kde složit hlavu. V průběhu natáčení však autoři narazili na osamocenou patnáctiletou dívku Inocente Izucar, která si maluje obličej a chce se stát cirkusačkou.

Po třech letech si nyní našla své první opravdové bydlení a tento měsíc měla v New Yorku samostatnou výstavu, na níž prodala obrazy v částkách od 25 po 5000 dolarů.

Film o jejím dospívání nazvaný Inocente již získal ceny několika regionálních festivalů a tento pátek jej uvede americká MTV.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.