Magdalena Juříková doporučená do funkce ředitelky Galerie hlavního města Prahy (GHMP) předložila podle výběrové komise nejucelenější koncepci rozvoje galerie.

Klade v ní důraz na ekonomičtější využití stávajících a nově získaných budov, na ucelenější program krátkodobých výstav, který by oslovil co nejširší spektrum návštěvníků, i na podporu doprovodných kulturních akcí v prostorách GHMP.

Galerie by měla směřovat „k větším a dlouhodobějším projektům na méně místech, které by svou kvalitou a délkou trvání přilákaly větší pozornost odborné i laické veřejnosti,“ uvadí Juříková ve své koncepci, jejíž plné znění zveřejnil kulturní server artalk.cz.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.