Program MeetFactory by v příštích letech mohl být bohatší. Na úterním benefičním koncertě Music Visions našla způsob, jak získat prostředky ze soukromé sféry. 

Ensemble Inégal s řadou výjimečných sólistů zahrál pro takřka 200 lidí, většina z nich byla ve smíchovské továrně na umění poprvé. 

Hodně, nebo málo?

Širší publikum a soukromí podporovatelé, které chtěla Meetfactory prostřednictvím benefice oslovit, by podle Bartoňové umožnili rozšíření programu. „Rádi bychom pořádali mezižánrové večery každý den, ale narážíme na finanční limity. Zvažuji, zda bychom neměli nadcházející rok uspořádat akcí méně, ale o to soustředěněji,“ říká. 

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.