Vloni vydal někdejší člen Velvet Underground, kytarista a zpěvák Lou Reed, třetí knížku svých fotografií. Nyní představuje nový cyklus snímků nazvaný Rimes rhymes v Galerii Franka Landaua ve Frankfurtu.

U této příležitosti Reedovi ve Francii vyšla stejnojmenná nová fotografická knížka a muzikant také poskytl několik rozhovorů. Jak už u něj bývá obvyklé, většinou odpovídá jednoslovně, ke konci interview novinářům spílá či - jako například redaktora deníka Le Figaro - se ptá: Máte ještě další otázky této úrovně? Přesto tentokrát alespoň agentuře AFP něco málo prozradil.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.