Nakladatelství Taschen od února prodává novou fotografickou knihu Alfreda Wertheimera, která se jmenuje Elvis and the Birth of Rock and Roll (Elvis a zrození Rock and Rollu).

Publikace vychází ve sběratelské edici 1907 kusů a obsahuje snímky ze života Elvise Presleyho pořízené mezi lety 1956 až 1958. Řada vybraných fotografií přitom až dosud nebyla nikdy představena veřejnosti.

Každý králův krok

Wertheimer, který před prvním setkáním s budoucím "králem rokenrolu" neznal ani jeho příjmení, se během tříleté éry do roku 1958, kdy Presley narukoval do armády, stal dvorním fotografem legendárního hudebníka.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.