Jdeme s barvou ven aneb coming out pro každého zní motto festivalu Prague Pride, který i letos upozorní, že gay a lesbická komunita má právo existovat také v Česku.

Vrcholem každého ročníku je alegorický průvod městem, k akci se ovšem pojí i řada filmových projekcí, představení, výstav a workshopů, jež se snaží svět lidí s menšinovou sexuální orientací představit “těm druhým”.

Letos byla jako centrum dění vybraná piazzetta Národního divadla, kterou má se svým týmem zabydlet Radim Labuda, vizuální umělec oceněný před pěti lety Cenou Jindřicha Chalupeckého.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.