Čtyřiatřicetiletému streetartovému umělci Pastovi k jeho dvacetiletému výročí od prvního graffiti udělá Chemistry Gallery druhou samostatnou výstavu, ke které autor vytvoří také katalog.

Má obsahovat nejen reprodukce děl, které budou k vidění právě v Chemistry Gallery během přehlídky Man on Fire, ale také dokumentaci prací vytvořených na ulicích v Česku i v cizině.

Do financování akce zapojil Pasta (vlastním jménem Zdeněk Řanda) své podporovatele, kterým prostřednictvím crowdfundingového serveru Hithit.cz nabídl právě vznikající katalog k výstavě a svá originální díla v rozmezí od 200 do 23 tisíc korun. Některé obrazy vytvářené sprejem, sítotiskem, ale i klasickým štětcem už jsou vyprodané.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.