Pracovníci galerie DOX, kteří dohlížejí na výstavu Volkera Märze, si na sedavé zaměstnání rozhodně stěžovat nemohou. Zatímco kolegové z jiných výstavních institucí tráví většinu směny přišpendlení na židlích, kustodi v pražském centru DOX jsou nachystaní jako sprinteři na startovní čáře, aby stihli včas zarazit ruku návštěvníka pokoušeného touhou hrát si s exponáty.

K vystaveným figurkám z jílu, jichž je na přehlídce Laughing Windows k vidění víc než stovka, nadšeně vztahují ruce hlavně děti, a tak se věží co chvíli rozléhají kvapné kroky dozoru následované výhrůžným "Nesahat!".

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.