Tyhle snímky mohl pořídit snad jen Japonec, napadlo mě krátce poté, co jsem se dívala na neskutečně velké fotografické diorámy měst sestavené z tisíců fotografií. A přestože nebyly zeměpisně zcela přesné, byly poskládané s neuvěřitelnou precizností.

Se zaujetím jsem poslouchala vyprávění jejich autora Sóheie Nišina o tom, jak se toulal po neznámých místech, a o způsobu, jakým je tvořil. Bylo to letos na podzim v Amsterdamu na setkání mladých fotografů z celého světa, které si vybral prestižní magazín Foam. Jedenatřicetiletý Nišino byl jedním z nich.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.