Na výstavu designérů nominovaných na ceny Czech Grand Design 2013 se vchází jako do antického chrámu. Přes krejčovské panny s originálními módními kreacemi, které stojí na podstavcích jako sochy, se pokračuje do "svatyně" zasvěcené produktovému designu.

Ačkoliv pořadatelé ve čtvrtek oznámili nejužší okruh finalistů, na přehlídce jsou stručně zastoupeni všichni nominovaní. Absolutní vítězové jednotlivých kategorií budou vyhlášeni 9. března na galavečeru ve Stavovském divadle. Designérka roku 2012 Lucie Koldová tam svému nástupci předá cenu v podobě skleněné kapky, kterou pro letošního laureáta navrhla.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.