Svěží, sympaticky přidrzlý a uvolněný je veletrh Art Berlin Contemporary (abc) specializovaný na mladé umění, jehož letošní ročník skončil v německém hlavním městě v neděli. Rozměrné instalace tu dělil dostatek volného prostoru, nikde žádné stánky stojící v zákrytu, známé z běžných veletrhů. V bývalé poštovní třídírně, jíž architekti ponechali správnou míru syrovosti, našlo letos přístřeší 110 galerií z celého světa. Tři z nich, Hunt Kastner Artworks, Polansky Gallery a SVIT, přivezly umělce z Prahy. Díky nim se v mezinárodním kontextu představili fotografové Jiří Thýn a Adam Holý, malíř Vladimír Houdek a konceptuální umělec Marek Meduna.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.