Berlínský veletrh umění Art Berlin Contemporary, známý pod zkratkou abc, mění formát. Akce, která doposud hostila pouze zvané galerie, se otevírá veřejnosti a nově si účastníky bude vybírat ze zaslaných přihlášek. Cena za stánek na letošním osmém ročníku veletrhu, jenž proběhne ve dnech 17. až 20. září, se pohybuje od 4000 do 15000 euro, jak pořadatelé informovali na svých stránkách. „Doufáme, že tak oslovíme i galerie, které jsme doposud nebyli schopni pozvat a jež mohou abc nabídnout zajímavé projekty,“ uvedla ředitelka veletrhu Maike Cruseová. „Proces výběru navíc celému veletrhu usnadní i kurátorskou práci,“ dodala.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.